Банер будь-якого формату в короткий термін

Виготовлення рекламних банерів у Харкові

Наша компанія з Харкова, приймаємо замовлення по всій Україні на друк банерів будь-яких розмірів та в короткий термін. Відправляємо поштою до будь-якого міста. Також ми виготовляємо конструкції для банера та виконуємо монтаж.

баннер харьков

Приклади виготовлених банерів

Друк на банері

Банер – це щільна та дуже міцна тканина з гумоподібним покриттям, яка витримує будь-які вітрові навантаження. Міцна структура забезпечує універсальність у використанні як у зовнішній рекламі так і в будівництві. Поверхня банера дозволяє друкувати на ньому будь-які яскраві картинки, тому банер є бюджетним, недорогим рекламним носієм. Також банер використовується як тент на вантажних авто, і як дахове покриття як покрівля.

banner2
banner1

Банер як рекламний носій

Часто використовують банерну тканину, як тимчасовий рекламний носій, коли потрібно великим текстом показати інформацію про продаж будинку, ділянки, або іншої нерухомості.

Питання та відповіді

друк на банері це сольвентні фарби, які дуже міцно вбираються в поверхню, і за певних умов картинка може залишатися яскравою та оригінальною 3роки та 5 років, але під сонцем нічого не вічно.

у таких випадках картинка друкується частинами по 3 метри завширшки і потім якісно склеюється спеціальним клеєм.

Клієнти нашої компанії

Надіслати заявку на виготовлення рекламного банера

Діють знижки для:

Що люди говорять про нас

Світлопропускний банер

Це вид банерної тканини, зі світлопропускною структурою, і застосовується на світлових коробах, де зсередини світять діоди, і таким чином картинка на банері виходить яскравою та насиченою.