Об’ємні літери роблять ваш бізнес більш об’ємним.

Виготовлення об'ємних букв у Харкові

Наша компанія виготовить об’ємні літери будь-якої складності та розміру, світлові і не дуже. Створення об’ємних букв – це ручна і ювелірна робота, тому вивіски з використанням об’ємних букв виглядають красивішими та цікавішими, і відповідно залучають більше відвідувачів.

объёмные буквы

Приклади виготовлених об'ємних букв

Виготовлення світлових об'ємних букв

Об’ємні букви прикрашають будь-який фасад будівлі, а якщо це великі та світлові букви, то їх видно здалеку, вони як магніт притягують відвідувачів з усього міста.

Об’ємні літери підкреслюють солідність та статус вашого закладу.

створення об’ємних букв для наших майстрів – це мистецтво і ремесло, яке приносить задоволення.

2ec4e5f674e2797491926768fdecbf71
unnamed

Об'ємні букви методом контражур

Технологія виготовлення об’ємних букв методом контражур полягає в тому, що світіння відбувається на зад, в результаті чого навколо букви створюється світловий ореол, що робить букву контрастнішою, чіткішою і красивішою.

Цінова політика гнучка, оскільки формування ціни залежить від складності шрифту та кількості літер. Чим більша кількість, тим нижча ціна.

Питання та відповіді

при виготовленні об’ємних букв застосовуються спеціальні клеї, які після висихання перетворюють матеріал на цільну, міцну конструкцію, на яку не впливають перепади температур.

якщо літери не світлові, то вага не велика, обчислюється в грамах, так як матеріал ПВХ легкий, вага літер додає акрил і світлодіоди, якщо літери світлові, але не на багато

процесс изготовления объемных букв довольно трудоемкий, это ручная работа, которая требует определенных человеческих ресурсов,  поэтому времени требуется немного больше чем на простую вывеску, все зависит от количества букв, если взять 10 букв 500*500мм, то в среднем потребуется 10 рабочих дней.

Клієнти нашої компанії

Надішліть заявку на виготовлення об'ємних букв у Харкові

Діють знижки для:

Що люди говорять про нас

Об’ємні літери, що світяться, для реклами

ласкаво просимо на сайті фірми з виготовлення рекламних об’ємних букв! Ми пропонуємо рекламні об’ємні букви за найвигіднішими цінами у Харкові! Якщо Ви шукаєте де замовити виготовлення букв, тоді Вам до нас – компанія “Конус”! Об’ємні літери встановлюють на поверхні фасаду, облицьовують штучним або натуральним матеріалом (вініловою плівкою, шкірозамінником, тканиною та ін.) та виводять назовні. На лицьовій стороні розміщується рекламне зображення, а на тильній – світлові елементи зі світлодіодів, необхідні для встановлення на об’єкті. Саме тому виготовлення об’ємних букв – це один із різновидів зовнішньої реклами, яку можна замовити в нашій компанії. Не менш затребуваною є і об’ємні літери, що світяться для реклами – фасадна, інтер’єрна, із зовнішнім підсвічуванням, дахова та інші види, завдяки яким можна привернути увагу потенційних клієнтів, створити необхідний імідж і ефективно донести інформацію про послуги або товар компанії.

Пластикові літери на замовлення

Серед різноманіття конструкцій світлових літер виділяють такі види: об’ємні (світлові) – при виготовленні даних виробів використовують прозорі або кольорові матеріали, світлова реклама є основним елементом фасадної вивіски; об’ємно-сценічні – можуть нести в собі як світловий елемент, так і не світловий, при виготовленні даного виду реклами використовуються об’ємні літери різної форми та розміру; дахові (світлові літери, виносна консоль) – один із найскладніших видів зовнішньої реклами; презентаційні – у конструкції використовуються об’ємний банер, світловий короб та інші елементи. Всі ці конструкції відрізняються за зовнішнім оформленням, розмірами, розташуванням, колірною гамою, але мета у них у всіх однакова – доносити інформацію.

Реклама об’ємні літери ціна

Рекламні об’ємні букви – це різновид зовнішньої реклами, умовно поділяється на кілька видів, залежно від розміщення світлового блоку та способу підсвічування. Вертикальні (вертикально спрямовані, від слова “вертикаль”) Технічні характеристики світлових об’ємних букв Потужність підсвічування до 100Вт. Світлодіодні об’ємні літери – це світлові літери для вуличної та внутрішньої реклами. За типом світіння та розмірами поділяються на: Led-stripe та LCD-light. Світлові об’ємні літери складаються із світлодіодів, які розташовані один за одним.