Таблички, знаки, ексклюзивно на замовлення

Виготовлення табличок на будинок або двері кабінету

Таблички та знаки – це рекламно-інформаційний носій. Ми розробимо дизайн і в короткий термін, якісно виготовимо табличку або знак, будь-якої складності та в будь-якій кількості. Якщо Ви не з Харкова, то відправимо поштою до будь-якого міста України.

таблички на дом или дверь

Приклади виготовлених табличок

Будинкові таблички

Такі таблички ще називають адресними. Вони бувають простими прямокутними, але якщо підійти з креативом, то можна виготовити дуже гарну та оригінальну табличку, яка прикрашатиме ваш будинок.

Наші художники виготовлять таблички на будь-який смак та колір.

табличка на дом
табличка на дверь

Таблички на двері офісу

Ми виготовимо офісні таблички будь-якого формату і оформимо красивою рамкою, якщо потрібно, прикріпимо на двері.

Солідна табличка підкреслить ваш статус директора.

Найпопулярніший матеріал для табличок – це пвх, що робить її легкою та приклеєною просто на скотчі.

Запитання та відповіді про таблички

У нас передбачені знижки на кількість, за 100 штук ціна буде на 20% нижчою

Клієнти нашої компанії

Надіслати заявку на виготовлення таблички на будинок чи двері

Діють знижки для:

Що люди говорять про нас

Таблички на будинок у Харкові

Ласкаво просимо на сайт компанії з виготовлення табличок на двері та табличок додому! На нашому сайті Ви знайдете докладну інформацію про перелік послуг, що надаються нами, та їх вартість, виконувані роботи, що реалізуються нашою компанією, а також про іншу продукцію. Виробнича компанія «Конус» надає послуги з виготовлення та встановлення табличок та вивісок. Виготовлення табличок можливе за допомогою будь-яких технологій та матеріалів. На наших табличках можна побачити повнокольорові зображення будь-якої складності. У компанії можна замовити таблички таких видів:

  • табличка додому
  • табличка на двері
  • адресні таблички на будинок з металу
  • пластикові таблички
  • таблички з оргскла.

 

Шаг 1 Вам необхідно просто зателефонувати нам і наші фахівці в максимально короткі терміни приїдуть до Вас в офіс, а якщо необхідно, то і під’їдуть до Вашої оселі або будівлі для визначення кількості деталей, які необхідні для виготовлення замовлення, а також розрахують розмір та вартість виробу.

Шаг 2 При необхідності, наші майстри допоможуть з точним виміром та виготовлять для Вас табличку. Також вони зможуть проконсультувати Вас з питань, що виникають.

Таблички на двері у Харкові

Гнучка система оплати, індивідуальний підхід до кожного клієнта та повне виконання гарантійних зобов’язань буде гарантією високої якості виготовлення та встановлення табличок у Харкові. Фахівці компанії пройшли спеціальну підготовку та мають величезний досвід роботи з виготовлення різних табличок для дверей та будинку. Можливе виготовлення табличок додому за Вашими ескізами та кресленнями. Ми можемо запропонувати Вам найцікавіші та нестандартні рішення. Наші дизайнери готові розробити для Вас макет, а наші майстри в найкоротший термін виготовлять ваше замовлення. При виготовленні табличок для дверей ми використовуємо лише матеріали високої якості, а також перед початком роботи ми ознайомимося з Вашими побажаннями та приступаємо до виробництва виробу.

Офісні таблички

Ми можемо зробити таблички будь-якої складності, будь-якого кольору, будь-якої форми – від простих до найскладніших – це може бути як таблиця із зазначенням ПІБ, компанії, номера будинку, так і таблиця зі змінними фотографіями тощо. Відмінний спосіб виділити свою квартиру і зробити її особливою. Всі знають, що табличка – це не просто розмітка та позначення місця, де знаходяться двері в приміщенні.
Всі таблички, зроблені нами, служать не лише для естетичної краси, а й для того, щоб наголосити на індивідуальності Вашого офісу. Залишити заявку на виготовлення таблички Ви можете будь-яким із запропонованих на нашому сайті способом, а щоб дізнатися про ціни на виготовлення таблички, Ви можете відвідати наш сайт, або зателефонувати, який вказаний на сторінці контакти