Комплексное оформление фасадов и интерьеров

Виготовлення зовнішньої рекламы у Харкові

Наші принципи: педантичність, перфекціонізм, оперативність, прагнення до досконалості, сумісність якості та швидкості виготовлення зовнішньої реклами у місті Харкові та по всій Україні.

Ласкаво просимо на сайт компанії КОНУС з виготовлення зовнішньої реклами!

Ми раді запропонувати вам свої послуги з виготовлення вашої індивідуальної зовнішньої реклами та розробки привабливості вашої торгової точки для потенційних відвідувачів. Наша основна спеціалізація – зовнішня реклама від A до Я, тобто проектування, виготовлення, монтаж, демонтаж та обслуговування. В наш час великої конкуренції, одним із способів утримати свої позиції на ринку товарів та послуг, бути помітним, яскравим та популярним, є грамотно розроблена зовнішня реклама.

Виготовлення зовнішньої реклами у Харкові будь-якої складності

Ми оригінально та креативно оформляємо фасади будівлі та інтер’єри, виготовляємо рекламні конструкції будь-якої складності, індивідуально підходимо до кожного замовника, розробляємо неповторність, унікальність та стиль. Втілюємо всі ваші фантазії щодо зовнішньої реклами в реальність, використовуючи якісні матеріали та сучасне обладнання.

наружная реклама любой сложности
наружная реклама дополнительные услуги

Ми надаємо весь спектр додаткових послуг

У комплексі нашої діяльності з зовнішньої реклами у Харкові ми надаємо такі послуги:

Вартість зовнішньої реклами

Табличка 200*300мм

200 грн
  • Матеріал: ПВХ 3мм, плівка

Стенд із кишенями А4 800*1000мм

850 грн
  • Матеріал: ПВХ 4мм,
    ПВХ 1мм прозорий, плівка

Вивіска 600*2000мм плоска

1600 грн
  • Матеріал: ПВХ 4мм, плівка

Двосторонній штендер 600*1200мм

1200 грн
  • Матеріал: труба металева, банер форма Л-подібна

Об'ємна світлова літера 500*500мм

500 грн
  • Матеріал: ПВХ 4мм, акрил 3мм, плівка світлодіоди.

Вивіска об'ємна світлова 3000*800мм

6000 грн
  • Матеріал: пвх 3мм, акрил 3мм. профіль пластиковий, плівка, світлодіоди

Зовнішня реклама у питаннях та відповідях

Ми працюємо з попередньої оплати, як і всі рекламні компанії. 50-70% вартості замовлення ми просимо для того, щоб купити матеріал.

Так, можемо, приїдемо до будь-якого міста і закріпимо вивіску на будь-якій висоті.

у нас виготовленням рекламної продукції займаються професіонали, яким це подобається, з великим досвідом, відділ контролю якості ретельно перевіряє перед тим як віддати замовлення. Ми цінуємо свою репутацію та поважаємо замовників. Крім того ми рік обслуговуємо власним коштом якщо потрібно ремонтувати з нашої вини.

Клієнти нашої компанії

Надіслати заявку на виготовлення та встановлення зовнішньої реклами

Діють знижки для:

Що люди говорять про нас

Зовнішня реклама Харків під ключ

Ласкаво просимо до сайту компанії з виготовлення зовнішньої реклами! Наша фірма буде рада Вам запропонувати виготовлення вивісок, зовнішньої реклами та реклами на транспорті. Виготовлення зовнішньої реклами – це головна спеціалізація нашої компанії. Конкуренція на сьогоднішній день на ринку зовнішньої реклами велика і дуже важко пробитися без послуги виготовлення зовнішньої реклами.

Як вибрати компанію з зовнішньої реклами

Наша фірма готова запропонувати Вам виготовлення зовнішньої та інтер’єрної реклами, для наших замовників ми виготовляємо конструкції будь-якої складності. Неповторний зовнішній вигляд, найширший спектр матеріалів, що використовуються для вивісок. Сучасні технології та сучасне обладнання. Наші фахівці готові зробити оформлення будь-якої складності та, виходячи із завдань, що стоять перед замовником, наші клієнти отримують найкраще.

Ми займаємося розробкою дизайну наступних типів:

зовнішня реклама таблички
зовнішня реклама вивіски
зовнішня реклама банери
Ціна на зовнішню рекламу

Ціни безпосередньо залежать від вартості матеріалу, складності виготовлення конструкції, дизайну, розмірів.

Основний напрямок діяльності компанії це виготовлення щитів та вивісок усіх видів, а також виробництво зовнішньої реклами, а саме обклеювання автомобілів, виготовлення та монтаж штендерів, стікерів та лайтбоксів, банерів та плакатів. Також ми пропонуємо цілий спектр послуг для нашого міста Харкова та по всій Україні. Надаємо послуги з виготовлення та монтажу постерів, світлових панно, банерів, панелей та ін. декорування просторів та будівель Харкова, а також монтаж вивісок та інформаційних щитів.

Наша фірма буде рада Вам запропонувати виготовлення зовнішньої реклами на замовлення, в тому числі панелі з рядком, що біжить, і світлових коробів. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які швидко та якісно виконають Ваше замовлення. Звернувшись до нас, Ви будете приємно вражені високим рівнем професіоналізму співробітників, їхньою компетентністю, завдяки якій ми досягли визнання у наших клієнтів. Замовники завжди можуть звернутися до нас із будь-якими питаннями.

Ми завжди готові надати допомогу у реалізації Вашого проекту. Виготовлення вивісок із текстами на металі та іншими зображеннями стане чудовим варіантом для фірм-виробників сувенірної та рекламної продукції. Завдяки цьому рекламний носій легко буде вписуватися в архітектурний стиль будівлі, і не викликатиме незручностей та необхідності додаткової реклами.

Незважаючи на те, що пластикова вивіска та метал – матеріали, які мають мало подібні характеристики, вони добре доповнюють один одного. Так, перший дозволяє довше зберегти зовнішній вигляд, а другий більш практичний у використанні, з його допомогою досягається ефект більш тривалого терміну експлуатації. Наша компанія займається виготовленням та монтажем рекламних вивісок та написів з 2001 р.

Наша фірма займається виготовленням об’ємних літер та вивісок у Харкові. Виконаємо будь-які написи з ПВХ. Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте якісні послуги за доступними цінами. Виготовимо вивіску на замовлення в короткі терміни з високою якістю виконання відповідно до ваших вимог та бюджету.

Наша фірма буде рада запропонувати Вам виготовлення зовнішньої реклами за оптимальними цінами. За довгі роки роботи ми налагодили контакти з найкращими українськими виробниками зовнішньої реклами та можемо запропонувати вам, зокрема, виготовлення світлових коробів будь-якої складності з використанням різноманітних матеріалів та технологій. Наша компанія виготовляє зовнішню рекламу із пластику, акрилу, композитних панелей, оргскла, штучного каменю, дерева, вінілу.

Зовнішня реклама будь-якої складності

Основа виробів для зовнішньої реклами – каркас, що несе, з встановленими на нього елементами освітлення, або з підсвічуванням зсередини рекламного поля, а також різноманітні види пластикових профілів. Вінілові, акрилові, мінеральні, самоклеючі плівки – залежно від ваших побажань, ми можемо запропонувати виготовлення світлового рекламного поля будь-якої форми та розміру, з використанням як традиційних кольорів, так і матеріалів з ефектом металік, перламутр, хамелеон, шовкографія. У нашій фірмі виготовлення реклами ведеться із застосуванням найсучасніших технологій, а досвідчені та кваліфіковані фахівці виконають необхідний обсяг роботи на високому професійному рівні.